Вы здесь:Главная >Архив за Август 2nd, 2022

Видео для взрослых в хорошем качестве онлайн

В действительности, точно не в каком угодно разе реально великолепно поразвлечься и максимально насладиться просматриванием порева on-line, и в данном систематически всесторонне убеждается колоссальное количество людей совершеннолетнего возраста. К слову, есть уникальная возможность эффективно устранить всяческие сокрушения, а веб-портал xnxx ru в этом поможет. Изначально, видео-ролики с порно онлайн, предлагаемые на каком угодно ресурсе, в […]

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Чи потрібно СГ подавати заяву за ф. 1-КОРО для перереєстрації КОРО на РРО, у разі внесення змін до версії внутрішнього програмного забезпечення? | Новини Бухгалтер 911

Чи потрібно СГ подавати заяву за ф. 1-КОРО для перереєстрації КОРО на РРО, у разі внесення змін до версії внутрішнього програмного забезпечення? Відповідно до п. 2 глави 3 розд. II Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Мінфіну від 14.06.2016 р. № 547 (далі […]

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Остекление, утепление и отделка балконов в Санкт-Петербурге

Увы, застройщики частенько не смотрят на непростой климат при остеклении домов. В результате здания получаются красивыми, однако довольно некомфортными для нахождения внутри. В этой связи появляется множество запросов в поисковике из разряда остекление балконов без изменения фасада, поскольку граждане не желают мерзнуть в собственных домах. Данная чертка коснулась и простых помещений, и балконов. Конечно, всегда […]

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Чи потрібно разом з документацією по ТЦО подавати копію аудиторського висновку? | Новости Бухгалтер 911

Чи потрібно разом з документацією по ТЦО подавати копію аудиторського висновку? За який звітний період вперше та в якому вигляді платники податку на прибуток, які оприлюднюють фінансову звітність разом з аудиторським висновком, зобов’язані подавати копію такого висновку до контролюючого органу в складі документації з трансфертного ціноутворення та яка відповідальність за її неподання? Платники податку на […]

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS
<